Pojištění majetku

Pojištění rodinných domů – pojištění veškerých živelných škod jako je požár, vichřice nebo záplava či povodeň, ale i poškození vodou z prasklého vodovodního potrubí, nebo topného systému. Volitelně je možné pojistit i vandalismus a odcizení stavebních součástí, pojištění skel, odpovědnost za škody a pojištění vedlejších staveb na pozemku a pojištění skleníků

Pojištění domácnosti – pojištění vnitřního vybavení domácnosti na živelné škody a vykradení a vandalismus. Pojištění se vztahuje i na prostory k bytu náležející, jako je sklep nebo spíž v rodinném domě i suterén, půda nebo garáž. Pojištění se vztahuje i na věci, které má pojištěný na sobě nebo při sobě a dojde k loupežnému přepadení na ulici. Volitelně lze připojistit odpovědnost za škody, pojištění elektromotorů, poškození vodou z akvária a pojištění skel – oken, prosklených dveří, zrcadlových stěn a sklokeramických desek. Velmi žádaným doplňkem je pojištění garáží a věcí v nich uložených, pokud se byt a garáž nacházejí na rozdílných adresách.

Pojištění bytových jednotek – nejčastěji se pojišťuje v souvislosti se zástavou bytu ve prospěch poskytnuté hypotéky. Pojištění se vztahuje na veškeré živelné škody a jsou možná připojištění jako u rodinných domů.

V případě současného pojištění domácnosti a RD nebo bytu poskytujeme slevy.

Pojištění rekreační nemovitosti a rekreační domácnosti – pojištění nemovitosti se sjednává na veškeré živelné škody a možná jsou i doplňková pojištění jako u RD. V pojištění rekreační domácnosti jsou na výběr dvě varianty – pouze živelné pojištění, nebo i pojištění na odcizení a to pouze určité části. Např. klient má vybavení chaty – nábytek a elektronika, nářadí atd. v hodnotě 300.000,- Kč a tuto částku pojistí na živel, ale hodnota majetku, který si přeje mít pojištěný pro případ odcizení je pouze 50%, bude pojistná částka pro odcizení pouze 150.000,- Kč.

Pojištění bytového domu – pro bytová družstva i soukromé vlastníky. Pojištění veškerých živelných škod jako je požár, vichřice nebo záplava či povodeň, ale i poškození vodou z prasklého vodovodního potrubí, nebo topného systému. Volitelně je možné pojistit i vandalismus a odcizení stavebních součástí, odpovědnost za škody a pojištění vedlejších staveb na pozemku.

 
>> Stránky jsou ve výstavbě! <<