Pojištění motorových vozidel !NOVINKA!

Povinné ručení – limity pojistného plnění 50 miliónů na škody na majetku, 50 miliónů na škody na životě a zdraví. Přejímáme bonusy od jiných pojišťoven. Zdarma je pojištění asistenčních služeb – zajištění příjezdu mechanika a hodiny práce zdarma, odtah do nejbližšího servisu nebo do místa bydliště do 50 km, ubytování v případě delší opravy a velké vzdálenosti do místa bydliště.  Zdarma je pojištění živelných škod na vozidle – požár, krupobití, vichřice atd. Pouze se spoluúčastí 1.000,- Kč!!! Jediný produkt na trhu, kdy je pojištěný živel bez nutnosti havarijního pojištění a navíc zdarma. Volitelně je možné pojištění čelního skla, úrazové pojištění sedadel a nadstandardní asistenční služby s odtahem až do 3.000 km. !!!NOVINKA!!! Pojištění pobytu v nemocnici >>ZDARMA<< !!!NOVINKA!!! při pobytu v nemocnici z jakýchkoliv příčin Vám uhradíme 60,-Kč za každý den pobytu.

>>>>>>>!!!NOVINKA!!! Pouze u NÁS !!!NOVINKA!!!<<<<<<<

Pouze u nás dostanete 12 měsíců bonusu navíc = 5% sleva pro každého. Navíc bonus který již máte na Vašem autě Vám započítáme i pro nově pořizované druhé a třetí vozidlo v rodině!

Havarijní pojištění – vozidla do tří let stáří se pojišťují na novou hodnotu, nad tři roky stáří na obecnou cenu. Pojištění se sjednává pro případ havárie nebo odcizení, nebo pro oba případy. Součástí havarijního pojištění je i pojištění živelné. Cenu může klient ovlivnit výší spoluúčasti,  nainstalovaným zabezpečením, počtem řidičů, kteří budou řídit vozidlo, používáním zimních pneumatik a výší bonusu, který získá za příznivý škodný průběh. Tento bonus akceptujeme i od jiných pojišťoven.  Součástí pojištění jsou asistenční služby zdarma. Volitelně je možné pojištění čelního skla, úrazové pojištění sedadel a nadstandardní asistenční služby s odtahem až do 3.000 km.

Pojištění motocyklů – je specielní produkt, který umožňuje mít pojištění povinného ručení celoročně a pouze sezónní havarijní pojištění (od dubna do září), bez nutnosti chodit do pojišťovny ukončovat a obnovovat pojištění.

 

 
>> Stránky jsou ve výstavbě! <<